- Aktualnie wyprzedane
Samsung Monitor 22 cale S40GD IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB-A
Samsung Monitor 22 cale S40GD IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB-A Samsung Monitor 22 cale S40GD IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB-A to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Samsung Monitor 22 cale S40GD IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB-A
Samsung Monitor 22 cale S40GD IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB-A to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Przewód zasilania Kabel HDMI . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 2.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Przewód zasilania Kabel HDMI |
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 39.8mm |
| Głębokość z podstawą | 219mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | S40GD |
| Obszar widzialny w pionie | 267.786mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476.064mm |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 10.4W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 22'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 489.9mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 1.9kg |
| Waga z podstawą | 3.2kg |
| Wysokość | 291.9mm |
| Wysokość z podstawą | 469.2mm |
| Zakres regulacji wysokości | 105mm |
Opis
1 x USB (Type B)
2 x HDMI
2 x USB 2.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806095802961
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także