IIYAMA Monitor 27 cali T2752MSC-B1 10 PKT.
IIYAMA Monitor 27 cali T2752MSC-B1 10 PKT. IIYAMA Monitor 27 cali T2752MSC-B1 10 PKT. to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
IIYAMA Monitor 27 cali T2752MSC-B1 10 PKT.
IIYAMA Monitor 27 cali T2752MSC-B1 10 PKT. to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable: zasilający, USB, HDMI Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 83kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 239.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProLite T2752MSC-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 336mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 598mm |
| Plamka matrycy | 0.311mm |
| Pobór mocy | 30W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 614mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 6.7kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 403mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
EAC
ErP
REACH
RoHS
TUV
UKCA
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570122998
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także