ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING to monitor z matrycą TFT-TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING
ZOWIE Monitor BENQ XL2566X+ LED 1ms/12MLN:1/HDMI/GAMING to monitor z matrycą TFT-TN. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI. Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość odświeżania | 400Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 3 x HDMI |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja zewnętrzna |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | XL2566X+ |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24.1'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Wysokość z podstawą | 517mm |
Opis
1 x DisplayPort
3 x HDMI
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755094194
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także