Benq Monitor 32 cale PD3226G 4K LED 5ms/144Hz/IPS/Graficzny
Benq Monitor 32 cale PD3226G 4K LED 5ms/144Hz/IPS/Graficzny Benq Monitor 32 cale PD3226G 4K LED 5ms/144Hz/IPS/Graficzny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 32 cale PD3226G 4K LED 5ms/144Hz/IPS/Graficzny
Benq Monitor 32 cale PD3226G 4K LED 5ms/144Hz/IPS/Graficzny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.1, 2 x Thunderbolt 3. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.1, 2 x Thunderbolt 3.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.1, 2 x Thunderbolt 3 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 75.7mm |
| Głębokość z podstawą | 242mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 400nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | PD3226G |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 240W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 32'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 714.3mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 7kg |
| Waga z podstawą | 9.7kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 430.5mm |
| Wysokość (maks.) | 636.3mm |
| Wysokość z podstawą | 486.3mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type C)
2 x Thunderbolt 3
3 x USB 3.1
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755094491
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także