Philips Monitor 27B2N3500J 27 cali IPS 120Hz HDMIx2 DP Pivot… | PartsPC.pl
Philips Monitor 27B2N3500J 27 cali IPS 120Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Philips Monitor 27B2N3500J 27 cali IPS 120Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki Philips Monitor 27B2N3500J 27 cali IPS 120Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Loading...
Philips Monitor 27B2N3500J 27 cali IPS 120Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
TFT IPS (IPS) Typ matrycy
2560 x 1440 Rozdzielczość
27B2N3500J/00 Model
4ms Czas reakcji new
Jakość obrazu i komfort pracy
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Audio out, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
Czas reakcji new 4ms
Częstotliwość pionowa max. 120Hz
Częstotliwość pionowa min. 48Hz
Częstotliwość pozioma max. 190kHz
Częstotliwość pozioma min. 30kHz
Gwarancja 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Głębokość 46mm
Głębokość z podstawą 146mm
Ilość kolorów 16,7 mln
Jasność 350cd/m²
Kamera internetowa Brak
Kensington Security Slot Tak
Klasa energetyczna D, C
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Kontrast dynamiczny 50 000 000:1
Kontrast statyczny 1 500:1
Model 27B2N3500J/00
Obszar widzialny w pionie 335.66mm
Obszar widzialny w poziomie 596.74mm
Pivot Tak
Plamka matrycy 0.2331mm
Pobór mocy 11.28W
Powierzchnia matrycy Matowa
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 2 27''
Regulacja wysokości Tak
Rozdzielczość 2560 x 1440
Standard VESA 100 x 100
Szerokość 615mm
Technologia podświetlania Diody LED
Typ matrycy TFT IPS (IPS)
Waga 4.56kg
Waga z podstawą 6.23kg
Wbudowane głośniki Tak
Wysokość 361mm
Wysokość z podstawą 539mm
Philips
27B2N3500J/00
9 Przedmioty
Opis
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
4.56kg
Waga
27B2N3500J/00
Model
Etykieta energetyczna
27"
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
335.66mm
Obszar widzialny w pionie
596.74mm
Obszar widzialny w poziomie
0.2331mm
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
2560 x 1440
Rozdzielczość
4 ms
Czas reakcji
350cd/m²
Jasność
Kontrast statyczny
Kąt widzenia poziomy
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x USB (Type B)
2 x HDMI
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Tak
Pivot
CB
CE
EAC
EMF
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ICES 003
RoHS
TCO
TUV
UKCA
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
11.28W
Pobór mocy
C
D
Klasa energetyczna
Przewód HDMI Przewód DisplayPort Przewód zasilający Monitor z podstawą Dokumentacja użytkownika
Akcesoria w zestawie
361mm
Wysokość
615mm
Szerokość
46mm
Głębokość
Kontrast dynamiczny
539mm
Wysokość z podstawą
146mm
Głębokość z podstawą
30kHz
Częstotliwość pozioma min.
190kHz
Częstotliwość pozioma max.
48Hz
Częstotliwość pionowa min.
120Hz