Benq Monitor 28 cali RD280UA 4K IPS 5ms/IPS/1200:1/HDMI/DP
Benq Monitor 28 cali RD280UA 4K IPS 5ms/IPS/1200:1/HDMI/DP Benq Monitor 28 cali RD280UA 4K IPS 5ms/IPS/1200:1/HDMI/DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 28 cali RD280UA 4K IPS 5ms/IPS/1200:1/HDMI/DP
Benq Monitor 28 cali RD280UA 4K IPS 5ms/IPS/1200:1/HDMI/DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: QSG Karta gwarancyjna Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | QSG Karta gwarancyjna Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 476mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Szary |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | RD280UA |
| Pivot | Tak |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 3:2 |
| Przekątna ekranu 2 | 28.2" |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2560 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 610.4mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 11.4kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 602.2mm |
| Wysokość (maks.) | 732.2mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type B)
2 x USB 3.2 Type-C Gen 1
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Energy Star
TCO
TUV
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755093302
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także