IIYAMA Monitor 27 cali XB2793HSU-B1 IPS, HDMI, DP, 2x2W, 2xUSB, 350cd,
IIYAMA Monitor 27 cali XB2793HSU-B1 IPS, HDMI, DP, 2x2W, 2xUSB, 350cd, IIYAMA Monitor 27 cali XB2793HSU-B1 IPS, HDMI, DP, 2x2W, 2xUSB, 350cd, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 27 cali XB2793HSU-B1 IPS, HDMI, DP, 2x2W, 2xUSB, 350cd,
IIYAMA Monitor 27 cali XB2793HSU-B1 IPS, HDMI, DP, 2x2W, 2xUSB, 350cd, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający (1.8m) Kabel USB (1.5m) Kabel HDMI (1.5m) Instrukcja obsługi (skrócona) Instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (1.8m) Kabel USB (1.5m) Kabel HDMI (1.5m) Instrukcja obsługi (skrócona) Instrukcja bezpieczeństwa |
| Czas reakcji new | 1ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 2.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 224.5mm |
| Ilość kolorów | 16,2 mln |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | ProLite XB2793HSU-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.311mm |
| Pobór mocy | 14W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 611.5mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 6kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 397.5mm |
| Wysokość z podstawą | 547.5mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB 2.0
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TCO
TUV
UKCA
VCCI-B
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570126705
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także