Monitor Philips 27" 27E1N1200A/00 IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA głośniki
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Philips 27" 27E1N1200A/00 IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA głośniki Monitor Philips 27" 27E1N1200A/00 IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 27" 27E1N1200A/00 IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA głośniki
Monitor Philips 27" 27E1N1200A/00 IPS FHD 120Hz HDMI DP VGA głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 - 120 | VGA: 48 - 75. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 - 140 | VGA: 30 - 85. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Nasycenie kolorów: 81,15% (Adobe RGB), 79,86% (DCI-P3), 104,02% (sRGB), 91,27% (NTSC).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, Wyjście audio, Wejście audio. Wyposażenie dodatkowe: Kabel(HDMI, zasilający).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 - 120 | VGA: 48 - 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 - 140 | VGA: 30 - 85 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 81,15% (Adobe RGB), 79,86% (DCI-P3), 104,02% (sRGB), 91,27% (NTSC) |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 20.20 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.55 |
| Waga z podstawą (kg) | 3.97 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 617 x 357 x 46 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 617 x 457 x 211 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel(HDMI, zasilający) |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, Wyjście audio, Wejście audio |
Opis
27.00 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038000337
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także