Monitor Philips 34" 34M2C6500/00 2xHDMI DP 3xUSB
2 966,38 zł
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Philips 34" 34M2C6500/00 2xHDMI DP 3xUSB Monitor Philips 34" 34M2C6500/00 2xHDMI DP 3xUSB to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 34" 34M2C6500/00 2xHDMI DP 3xUSB
Monitor Philips 34" 34M2C6500/00 2xHDMI DP 3xUSB to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
34.00 cali
Przekątna ekranu
3440 x 1440
Rozdzielczość maksymalna
QD-OLED
Typ matrycy
175
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 175 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 100 | DP: 48 ~ 175 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 ~ 160 | DP: 30 ~ 275 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Ciemnoszary (Dark grey) |
| Kontrast statyczny | 1000000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 148,8% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 98.90 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.15 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.20 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 813 x 367 x 164 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 813 x 555 x 311 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DP, USB upstream, zasilający), Wspornik VESA |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Hub USB 3.0 (1 in, 2 out) |
34M2C6500/00
25 Przedmioty
Opis
34.00 cali
34.00 cali
34.00 cali
Przekątna ekranu
QD-OLED
Typ matrycy
1000000 :1
Kontrast statyczny
G
Klasa energetyczna
Ciemnoszary (Dark grey)
Kolor obudowy
Nie
Zawiera baterię / akumulator
36
Gwarancja producenta [mies.]
Kable (HDMI, DP, USB upstream, zasilający), Wspornik VESA
Wyposażenie dodatkowe
Tak - 130mm
Regulacja wysokości
-5° / +20°
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
100 x 100
Montaż VESA
98.90 W
Pobór energii (podczas pracy)
Tak
Wbudowany zasilacz
178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V)
250 cd/m2
Jasność matrycy
3440 x 1440
Rozdzielczość maksymalna
Nie
Touch
0.231 mm
Wielkość plamki
Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
Powłoka ekranu
-30° / +30°
Obrót wokół własnej osi [Swivel]
21:9
Format obrazu
0.030 ms
Czas reakcji matrycy
175 Hz
Częstotliwość odświeżania
HDMI: 48 ~ 100 | DP: 48 ~ 175
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
HDMI: 30 ~ 160 | DP: 30 ~ 275
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
1,07 B (10-bitowy)
Ilość wyświetlanych kolorów
Tak
Zakrzywiony ekran
Hub USB 3.0 (1 in, 2 out), Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, HDMI x 2, DisplayPort
Złącza zewn.
Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
0.30 W
Pobór energii (tryb czuwania)
813 x 555 x 311
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
813 x 367 x 164
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
7.20
Waga z podstawą (kg)
CB, CE, FCC, ICES-003, CEC, TUV/ISO9241-307, TUV-Bauart, EAC, VESA DisplayHDR True Black 400
Normy spełniane przez monitor
148,8% (sRGB), 99% (DCI-P3), 97% (Adobe RGB)
Nasycenie kolorów
Tak
Zgodność z technologią HDCP
6.15
Waga bez podstawy (kg)
Tak
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
175
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2, 2 porty USB z funckją szybkiego ładowania, LowBlue Mode, EasyRead, Adaptive sync, Delta E < 2 (sRGB), MultiView: PIP/PBP mode, 2 urządzenia, Jasność: 250 nitów (SDR); 450 nitów (HDR); 1000 nitów (HDR E/P), Krzywizna ekran…
Informacje dodatkowe
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581806262
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także