Mysz bezprzewodowa Natec Stork optyczna 1600 DPI różowa
19,99 zł
YENKEE Mysz bezprzewodowa pionowa Dual 2,4GGz/BT5.0/BT3.0 akumulator. Model: ERGO PRO. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
YENKEE Mysz bezprzewodowa pionowa Dual 2,4GGz/BT5.0/BT3.0 akumulator to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Wymiary: 126 x 82 x 76 mm.
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | USB, Bluetooth |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Model | ERGO PRO |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 3200dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 800dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 125g |
| Wymiary | 126 x 82 x 76 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Akumulator |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także