Monitor LG 29" UltraWide 29U511A-B IPS WFHD 100Hz HDMI DP
warehouse Wybierz magazyn
Monitor LG 29" UltraWide 29U511A-B IPS WFHD 100Hz HDMI DP Monitor LG 29" UltraWide 29U511A-B IPS WFHD 100Hz HDMI DP to monitor LCD z ekranem 29.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor LG 29" UltraWide 29U511A-B IPS WFHD 100Hz HDMI DP to monitor LCD z ekranem 29.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Złącza i wyposażenie
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 24.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Przekątna ekranu | 29.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Rodzina | UltraWide |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1080 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.00 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.50 |
| Wielkość plamki | 0.263 mm |