Monitor AOC 23,8" 24P3QW 2xHDMI DP 4xUSB głośniki 2x5W
warehouse Wybierz magazyn
Monitor AOC 23,8" 24P3QW 2xHDMI DP 4xUSB głośniki 2x5W Monitor AOC 23,8" 24P3QW 2xHDMI DP 4xUSB głośniki 2x5W to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 23,8" 24P3QW 2xHDMI DP 4xUSB głośniki 2x5W
Monitor AOC 23,8" 24P3QW 2xHDMI DP 4xUSB głośniki 2x5W to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 540 x 326.3 x 50.7.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Hub USB 3.0 (1 up, 4 down). Wyposażenie dodatkowe: Kable: HDMI 1,8m, DP 11,8m, USB 1,8m, zasilający 1,8m.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 20000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 18.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +35° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rodzina | Pro-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga z podstawą (kg) | 8.00 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 540 x 326.3 x 50.7 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 540 x 384.4-520.2 x 200.1 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable: HDMI 1,8m, DP 11,8m, USB 1,8m, zasilający 1,8m |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Hub USB 3.0 (1 up, 4 down) |
Opis
23.80 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986140775
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także