Monitor Philips 34" 34B2U3600C/00 VA UWQHD 120Hz 2xHDMI DP HUB RJ45
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Philips 34" 34B2U3600C/00 VA UWQHD 120Hz 2xHDMI DP HUB RJ45 Monitor Philips 34" 34B2U3600C/00 VA UWQHD 120Hz 2xHDMI DP HUB RJ45 to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 34" 34B2U3600C/00 VA UWQHD 120Hz 2xHDMI DP HUB RJ45
Monitor Philips 34" 34B2U3600C/00 VA UWQHD 120Hz 2xHDMI DP HUB RJ45 to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~100 | DP/USB-C: 48~120. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~160 | DP/USB-C: 30~195. Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Złącza zewn.: Wyjście audio, USB Type-B, USB Type-A x4, RJ-45, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-C.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście audio, USB Type-B, USB Type-A x4, RJ-45, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-C.
Specyfikacja techniczna
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~100 | DP/USB-C: 48~120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~160 | DP/USB-C: 30~195 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 3500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | sRGB |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 34.60 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 180mm |
| Rodzina | Evnia |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.82 |
| Waga z podstawą (kg) | 10.41 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 808 x 369 x 69 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 807 x 602 x 287 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście audio, USB Type-B, USB Type-A x4, RJ-45, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-C |
Opis
34.00 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038002409
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także