Monitor Philips 27" 27E1N5600HE/00 HDMI DP USB-C 3.2 glośnik… | PartsPC.pl
  • Aktualnie wyprzedane
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor Philips 27" 27E1N5600HE/00 HDMI DP USB-C 3.2 glośniki 2x5W
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Philips 27" 27E1N5600HE/00 HDMI DP USB-C 3.2 glośniki 2x5W Monitor Philips 27" 27E1N5600HE/00 HDMI DP USB-C 3.2 glośniki 2x5W to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Magazyn
Aktualnie wyprzedane
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Monitor Philips 27" 27E1N5600HE/00 HDMI DP USB-C 3.2 glośniki 2x5W to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
27.00 cali Przekątna ekranu
2560 x 1440 Rozdzielczość maksymalna
IPS (In-Plane Switching) Typ matrycy
75 Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Jakość obrazu i komfort pracy
Złącza i wyposażenie
Specyfikacja techniczna
Czas reakcji matrycy 4.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) 75
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) 48–75 Hz
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) 30–85 kHz
Format obrazu 16:9
Ilość wyświetlanych kolorów 16,7 M (8-bitowy)
Jasność matrycy 300 cd/m2
Kąt widzenia pionowy (V) 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H) 178.00 stopni
Klasa energetyczna G
Kolor obudowy Czarny (Black)
Kontrast statyczny 1000 :1
Montaż VESA 100 x 100
Nasycenie kolorów 114,18% (sRGB), 102,02% (NTSC)
Pobór energii (podczas pracy) 29.60 W
Pobór energii (tryb czuwania) 0.50 W
Przekątna ekranu 27.00 cali
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt] -5° / +20°
Regulacja wysokości Tak - 130mm
Rodzina E-Line
Rozdzielczość maksymalna 2560 x 1440
Technologia podświetlania WLED
Typ matrycy IPS (In-Plane Switching)
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] Tak
Waga bez podstawy (kg) 4.70
Waga z podstawą (kg) 6.57
Wbudowane głośniki 2 x 5W
Wbudowany zasilacz Tak
Wielkość plamki 0.233 mm
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) 614 x 379 x 52
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) 614 x 524 x 212
Wyposażenie dodatkowe Przewód HDMI, USB-C to USB-C cable, przewód zasilający
Złącza zewn. USB 3.2 Type-C, HDMI, DisplayPort, Wyjście audio, USB 3.2 x 4
27E1N5600HE/00
0 Przedmioty
Opis
IPS
Typ matrycy
WLED
Technologia podświetlania
Kontrast statyczny
2 x 5W
Wbudowane głośniki
G
Klasa energetyczna
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Nie
Zawiera baterię / akumulator
Przewód HDMI, USB-C to USB-C cable, przewód zasilający
Wyposażenie dodatkowe
Tak - 130mm
Regulacja wysokości
-5° / +20°
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
27.00 cali
Przekątna ekranu
100 x 100
Montaż VESA
29.60 W
Pobór energii (podczas pracy)
Tak
Wbudowany zasilacz
178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V)
E-Line
Rodzina
300 cd/m2
Jasność matrycy
2560 x 1440
Rozdzielczość maksymalna
Nie
Touch
0.233 mm
Wielkość plamki
16:9
Format obrazu
4.000 ms
Czas reakcji matrycy
75 Hz
Częstotliwość odświeżania
48–75 Hz
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
30–85 kHz
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
16,7 M (8-bitowy)
Ilość wyświetlanych kolorów
Zakrzywiony ekran
DisplayPort
HDMI
USB 3.2 Type-C
USB 3.2 x 4
Wyjście audio
Złącza zewn.
Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
0.50 W
Pobór energii (tryb czuwania)
614 x 524 x 212
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
614 x 379 x 52
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
6.57
Waga z podstawą (kg)
CB
CE Mark
CU(EAC)
FCC-B
ICES-003
RoHS
TUV-Bauart
TUV/ISO9241-307
Normy spełniane przez monitor
Obsługa G-Sync
Obsługa FreeSync
102,02% (NTSC)
114,18% (sRGB)