Bateria Movano do notebooka HP EliteBook 755 850 G5, 850 G6, TT03XL
116,99 zł

Wysokiej jakości bateria / akumulator do laptopa marki Movano to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie mobilność oraz długi czas pracy urządzenia. Wykonany z nowoczesnych ogniw litowo-jonowych (Li-Ion), zapewnia stabilne działanie, wysoką wydajność oraz bezpieczeństwo użytkowania.
✓ 4400 mAh (48 Wh) | ✓ 10.8V (11.1V) | ✓ 6 ogniw Li-Ion
| Pojemność | 4400 mAh (48 Wh) |
| Napięcie | 10.8V (11.1V) |
| Ilość ogniw | 6 ogniw Li-Ion |
| Marka ogniw | Zhuoneng |
| Stan | nowy |
| Pojemność | 4400 mAh (48 Wh) |
| Napięcie | 10.8V (11.1V) |
| Ogniwa | 6 ogniw Li-Ion |
| Producent ogniw | Zhuoneng |
| Zabezpieczenia | przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem prądowym, głębokim rozładowaniem oraz przeładowaniem |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| W zestawie | bateria, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Zamiennik dla | 628368-241, 628368-251, 628368-351, 628368-421, 628368-541, 628368-741, 628369-421, 628664-001, 628666-001, 628668-001, 628670-001, 630918-541, 630919-421, 630919-541, 631243-001, 659083-001, BB09, CC03, CC06, CC06055, CC06062, CC06X, CC06XL, CC09, CC09100, HSTNN-CB2F, HSTNN-CB2G, HSTNN-DB2F, HSTNN-DB2G, HSTNN-DB2H, HSTNN-F08C, HSTNN-F11C, HSTNN-I90C, HSTNN-I91C, HSTNN-LB2F, HSTNN-LB2G, HSTNN-LB2H, HSTNN-LB2I, HSTNN-LB2Q, HSTNN-OB2E, HSTNN-OB2F, HSTNN-OB2G, HSTNN-OB2H, HSTNN-OB2N, HSTNN-UB2F, HSTNN-UB2I, HSTNN-W81C, QK639AA, QK640AA, QK642AA, QK642AA#AB2, QK643AA, ST09 |
Opis
Specyficzne kody
6 innych produktów w tej samej kategorii: