Projektor ViewSonic PX704HD FHD 4000ANSI 2xHDMI
2 868,51 zł
OPTOMA
| Typ projektora | Kino domowe |
| Technologia | DLP |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 pikseli |
| Jasność w trybie normalnym | 3500 ANSI |
| Kontrast | 1500000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 30000 h |
| Minimalny rozmiar ekranu | 28 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Współczynnik projekcji | 1.59 :1 |
| Minimalna odległość projekcji | 1.00 m |
| Maksymalna odległość projekcji | 8.00 m |
| Zoom optyczny | 1.3 x |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -30°/+30° |
| Złącza wejścia | HDMI x2 RS-232 |
| Złącza wyjścia | USB (Typ A) Out 12V Trigger (3.5mm) Audio mini-jack 3,5 mm |
| Waga netto (kg) | 3.400 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 238 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 215 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 130 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalne zużycie energii | 150 W |
| Minimalne zużycie energii | 83.0 W |
| Poziom hałasu (typowy) | 28 dB |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 32 dB |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 15.0 W |
| Pilot | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Złącze USB | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Futerał | Nie |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Informacje dodatkowe | Jasność: 3 500lumenów Źródło światła: DuraCore Laser Współczynnik projekcji: 1.21:1 ~ 1.59:1 Ogniskowa (mm): 12.81 ~ 16.74 Porty wejścia: 2 x HDMI 2.0 Porty wyjścia: 1 x USB-A power 1.5A, 1 x Audio 3.5mm, 1 x 12V trigger Kontrola 1 x RS232 Zabezpieczenie antykradzieżowe, blokada Kensington, ochrona hasłem Waga brutto: 5 kg Zawartość opakowania: - Zasilacz - Pilot - Podstawowa instrukcja obsługi - 2x bateria AAA |
Opis
Specyficzne kody
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii: