Projektor multimedialny LED z systemem android Xblitz X-Lumen
826,99 zł
Projektor ViewSonic PX701-4K 4KUHD 3200AL HDR HDMI Projektor ViewSonic PX701-4K 4KUHD 3200AL HDR HDMI to projektor marki VIEWSONIC EUROPE. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Projektor ViewSonic PX701-4K 4KUHD 3200AL HDR HDMI to projektor marki VIEWSONIC EUROPE. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160 pikseli. Złącza wyjścia: Audio mini-jack 3,5 mm, USB (Typ A) Out.
| Jasność w trybie normalnym | 3200 ANSI |
| Kontrast | 12000 :1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Maksymalna odległość projekcji | 10.96 m |
| Maksymalne zużycie energii | 265 W |
| Minimalna odległość projekcji | 1.00 m |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 30 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 10.0 W |
| Moc lampy | 203 W |
| Pilot | Tak |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 28 dB |
| Poziom hałasu (typowy) | 32 dB |
| Ready HD | Tak |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 pikseli |
| Technologia | DLP |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 222 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 312 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 108 |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 20000 h |
| Żywotność lampy w trybie standard | 6000 h |
| Złącza wejścia | HDMI x2 |
| Złącza wyjścia | Audio mini-jack 3,5 mm, USB (Typ A) Out |
| Złącze USB | Tak |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także