Projektor ViewSonic PX700HDH FHD 3700ANSI 2xHDMI
warehouse Wybierz magazyn
Projektor ViewSonic PX700HDH FHD 3700ANSI 2xHDMI Projektor ViewSonic PX700HDH FHD 3700ANSI 2xHDMI to projektor marki VIEWSONIC EUROPE. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Projektor ViewSonic PX700HDH FHD 3700ANSI 2xHDMI
Projektor ViewSonic PX700HDH FHD 3700ANSI 2xHDMI to projektor marki VIEWSONIC EUROPE. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Kluczowe cechy
Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080 pikseli. Systemy obrazu: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Złącza wejścia: RS-232, Audio mini-jack 3,5 mm, D-Sub, HDMI. Złącza wyjścia: Audio mini-jack 3,5 mm, D-Sub Out, USB (Typ A) Out.
Specyfikacja techniczna
| Full HD | Tak |
| Jasność w trybie normalnym | 3500 ANSI |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast | 12000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Maksymalna odległość projekcji | 10.96 m |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.00 m |
| Minimalny rozmiar ekranu | 30 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 2.0 W |
| Moc lampy | 203 W |
| Pilot | Tak |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 27 dB |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Technologia | DLP |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 261 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 332 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 135 |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 15000 h |
| Żywotność lampy w trybie standard | 5000 h |
| Złącza wejścia | RS-232, Audio mini-jack 3,5 mm, D-Sub, HDMI |
| Złącza wyjścia | Audio mini-jack 3,5 mm, D-Sub Out, USB (Typ A) Out |
| Złącze USB | Tak |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907028744
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także