Drukarka laserowa Kyocera ECOSYS PA4000x
Drukarka laserowa Kyocera ECOSYS PA4000x Drukarka laserowa Kyocera ECOSYS PA4000x to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych. 80000 Cykl pracy (miesięcznie, maks.).
Drukarka laserowa Kyocera ECOSYS PA4000x
Drukarka laserowa Kyocera ECOSYS PA4000x to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Kluczowe cechy
Interfejs sieciowy: Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, Letter, Legal, B5, B6. Standardowe języki drukarki: Epson LQ, IBM ProPrinter, PCL 6, PDF, PDF 1.7, PostScript 3, TIFF, XPS. Typ drukarki: Laserowa monochromatyczna.
Specyfikacja techniczna
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 80000 |
| Czas nagrzewania | 15.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 6.4 s |
| Duplex | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | RJ-45 |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 850 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 556 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, Letter, Legal, B5, B6 |
| Pamięć maksymalna (MB) | 512 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 512.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Pojemność zamontowanych podajników | 250 arkuszy |
| Poziom hałasu | 52.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 40.0 stron/min |
| Rodzina | ECOSYS |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Standardowe języki drukarki | Epson LQ, IBM ProPrinter, PCL 6, PDF, PDF 1.7, PostScript 3, TIFF, XPS |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 500 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 516 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 400 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
Mac OS (niektóre wersje)
Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™
A5
A6
B5
B6
Legal
Letter
Specyficzne kody
- EAN13
- 0632983084779
12 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także