Drukarka laserowa Brother HL-L5210DW (HLL5210DWRE1)
warehouse Wybierz magazyn
Drukarka laserowa Brother HL-L5210DW (HLL5210DWRE1) Drukarka laserowa Brother HL-L5210DW (HLL5210DWRE1) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Drukarka laserowa Brother HL-L5210DW (HLL5210DWRE1)
Drukarka laserowa Brother HL-L5210DW (HLL5210DWRE1) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Kluczowe cechy
Interfejs komunikacyjny: RJ-45, USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n/ac, WiFi Direct. Interfejs sieciowy: Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: 16K, Koperta COM10, Koperta DL, Koperta C5, Koperta Monarch, A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, Folio, B5 JIS. Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa: Szczelina do ręcznego podawania papieru.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony | 6.7 s |
| Duplex | Tak |
| Głośność | 7.1 dB |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | RJ-45, USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n/ac, WiFi Direct |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 230 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 670 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | 16K, Koperta COM10, Koperta DL, Koperta C5, Koperta Monarch, A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, Folio, B5 JIS |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 256.00 |
| Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa | Szczelina do ręcznego podawania papieru |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Pojemność zamontowanych podajników | 250 arkuszy |
| Poziom hałasu | 54.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 48.0 stron/min |
| Rodzina | HL |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Standardowe języki drukarki | PCL6, BR-Script3, IBM Proprinter XL, Epson FX 850, PDF 1.7, XPS 1.0 |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 257 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 373 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 388 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4977766815130
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także