Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M209DW
warehouse Wybierz magazyn
Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M209DW Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M209DW to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych. 20000 Cykl pracy (miesięcznie, maks.).
Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M209DW
Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M209DW to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Kluczowe cechy
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0, RJ-45, WiFi. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, Executive, Legal, B5 JIS, B6 JIS, 16K, Officio. Typ drukarki: Laserowa monochromatyczna.
Specyfikacja techniczna
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 20000 |
| Duplex | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, RJ-45, WiFi |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 163 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 420 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, Executive, Legal, B5 JIS, B6 JIS, 16K, Officio |
| Pamięć maksymalna (MB) | 64 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 64.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Poziom hałasu | 54.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Rodzina | LaserJet |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Standardowe języki drukarki | URF, PWG, PCLmS |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 280 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 355 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 205 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 0194850664267
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także