Dell Monitor SE2425HG 23.8 AMD FreeSync Premium 200Hz Full HD
Dell Monitor SE2425HG 23.8 AMD FreeSync Premium 200Hz Full HD Dell Monitor SE2425HG 23.8 AMD FreeSync Premium 200Hz Full HD to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor SE2425HG 23.8 AMD FreeSync Premium 200Hz Full HD
Dell Monitor SE2425HG 23.8 AMD FreeSync Premium 200Hz Full HD to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Dell Monitor 24 200Hz SE2425HG Podstawka Karta QR Informacje dotyczące bezpieczeństwa Kabel zasilający Kabel HDMI 2.0 - 1,80 m . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Dell Monitor 24 200Hz SE2425HG Podstawka Karta QR Informacje dotyczące bezpieczeństwa Kabel zasilający Kabel HDMI 2.0 - 1,80 m |
| Częstotliwość odświeżania | 200Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 47.2mm |
| Głębokość z podstawą | 188mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | SE2425HG |
| Plamka matrycy | 0.2745mm |
| Pobór mocy | 38W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 538.84mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.62kg |
| Waga z podstawą | 3.19kg |
| Wysokość | 317.05mm |
| Wysokość z podstawą | 412.3mm |
Opis
1 x DisplayPort
2 x HDMI
RoHS
Specyficzne kody
- EAN13
- 5397184962893
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także