• Aktualnie wyprzedane
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5… | PartsPC.pl

Lenovo Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5 12N9GAT1EU

1 363,31 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

Aktualnie wyprzedane
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5 12N9GAT1EU

Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5 12N9GAT1EU

Lenovo

Kod producenta: 12N9GAT1EU

✓ TFT IPS  |  ✓ 13.4  |  ✓ 21.5"

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Pobór mocy13.4
✓
Przekątna ekranu21.5"
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
🛡
Gwarancja producenta
24 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5 12N9GAT1EU - zdjecie 1 Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5 12N9GAT1EU - zdjecie 2 Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5 12N9GAT1EU - zdjecie 3 Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5 12N9GAT1EU - zdjecie 4 Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5 12N9GAT1EU - zdjecie 5 Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5 12N9GAT1EU - zdjecie 6 Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5 12N9GAT1EU - zdjecie 7 Monitor 21.5 cala ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen 5 12N9GAT1EU - zdjecie 8

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
ModelThinkCentre Tiny-In-One 22 Gen 5
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu21.5"
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyTak
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie267.8
Obszar widzialny w poziomie476.1
Plamka matrycy0.248
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji4
Jasność250
Kontrast statyczny1 000:1
Częstotliwość odświeżania60
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy1 x micro USB (Type B)
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB 3.0
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiTak
Wbudowany tuner TVNie
Kamera internetowaTak
MikrofonTak
PivotTak
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości155
CertyfikatyTCO
EPEAT
RoHS
Energy Star
TUV
Standard VESA100 x 100
Pobór mocy13.4
Klasa energetycznaD
KolorCzarny
Wysokość z podstawą512.3
Szerokość489.3
Głębokość z podstawą207.6
Waga z podstawą5.5

Opakowanie

Szerokosc570 mm
Wysokosc420 mm
Glebokosc180 mm
Waga8500 g
Lenovo
12N9GAT1EU

Opis

Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
ThinkCentre Tiny-In-One 22 Gen 5
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
21.5 cal
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Tak
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
267.8
Obszar widzialny w pionie
476.1
Obszar widzialny w poziomie
0.248
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
4
Czas reakcji
250
Jasność
1 000:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x micro USB (Type B), 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB 3.0
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Tak
Kamera internetowa
Tak
Pivot
TCO, EPEAT, RoHS, Energy Star, TUV
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
13.4
Pobór mocy
D
Klasa energetyczna
489.3
Szerokość
512.3
Wysokość z podstawą
207.6
Głębokość z podstawą
5.5
Waga z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Tak
Mikrofon
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
60
60Hz
Częstotliwość odświeżania
155
Zakres regulacji wysokości
Do 22″
Wielkość ekranu
IPS
Technologia matrycy
1920 × 1080
Rozdzielczość monitora
Do 75 Hz
Odświeżanie ekranu

Specyficzne kody

EAN13
196804767239

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road, 999077 Island East, Hong Kong (HK)
chat Komentarze (0)
Ładowanie...