- Aktualnie wyprzedane
Asus Monitor 24 cala VZ24EHF-W IPS, FHD, Frameless, 100Hz, 1ms MPRT, HDMI,
Asus Monitor 24 cala VZ24EHF-W IPS, FHD, Frameless, 100Hz, 1ms MPRT, HDMI, Asus Monitor 24 cala VZ24EHF-W IPS, FHD, Frameless, 100Hz, 1ms MPRT, HDMI, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Asus Monitor 24 cala VZ24EHF-W IPS, FHD, Frameless, 100Hz, 1ms MPRT, HDMI,
Asus Monitor 24 cala VZ24EHF-W IPS, FHD, Frameless, 100Hz, 1ms MPRT, HDMI, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 38.9mm |
| Głębokość z podstawą | 210.1mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Biały |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Model | VZ24EHF-W |
| Obszar widzialny w pionie | 527.04mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 296.46mm |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Szerokość | 540.2mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.45kg |
| Waga z podstawą | 2.85kg |
| Wysokość | 316.5mm |
| Wysokość z podstawą | 393.9mm |
Opis
Czarny
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387381380
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także