Philips Monitor 24B2N3200J 23.8 cala IPS 120Hz HDMI DP VGA P… | PartsPC.pl
Philips Monitor 24B2N3200J 23.8 cala IPS 120Hz HDMI DP VGA Pivot Glośniki
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Philips Monitor 24B2N3200J 23.8 cala IPS 120Hz HDMI DP VGA Pivot Glośniki Philips Monitor 24B2N3200J 23.8 cala IPS 120Hz HDMI DP VGA Pivot Glośniki to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Loading...
Philips Monitor 24B2N3200J 23.8 cala IPS 120Hz HDMI DP VGA Pivot Glośniki to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
TFT IPS (IPS) Typ matrycy
1920 x 1080 (FHD 1080) Rozdzielczość
24B2N3200J/00 Model
4ms Czas reakcji new
Jakość obrazu i komfort pracy
Złącza i wyposażenie
Specyfikacja techniczna
Czas reakcji new 4ms
Częstotliwość odświeżania 120Hz
Częstotliwość pionowa max. 120Hz
Częstotliwość pionowa min. 48Hz
Częstotliwość pozioma max. 140kHz
Częstotliwość pozioma min. 30kHz
Gwarancja 60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Głębokość 85mm
Głębokość z podstawą 228mm
Ilość kolorów 16,7 mln
Jasność 300cd/m²
Kamera internetowa Brak
Kensington Security Slot Tak
Klasa energetyczna C
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Kontrast dynamiczny 50 000 000:1
Kontrast statyczny 1 500:1
Model 24B2N3200J/00
Obszar widzialny w pionie 296.46mm
Obszar widzialny w poziomie 527.04mm
Pivot Tak
Plamka matrycy 0.2745mm
Pobór mocy 12.14W
Powierzchnia matrycy Matowa
Przekątna ekranu 2 23.8''
Regulacja wysokości Tak
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Standard VESA 100 x 100
Szerokość 542mm
Technologia podświetlania Diody LED
Typ matrycy TFT IPS (IPS)
Waga 3.55kg
Waga z podstawą 5.57kg
Wbudowane głośniki Tak
Wysokość 320mm
Wysokość z podstawą 499mm
Philips
24B2N3200J/00
30 Przedmioty
Opis
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
60 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
3.55kg
Waga
24B2N3200J/00
Model
Etykieta energetyczna
23.8"
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
296.46mm
Obszar widzialny w pionie
527.04mm
Obszar widzialny w poziomie
0.2745mm
Plamka matrycy
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
4 ms
Czas reakcji
300cd/m²
Jasność
Kontrast statyczny
Kąt widzenia poziomy
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x 15-pin D-Sub
1 x Audio in
1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x USB (Type B)
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Tak
Pivot
CB
CE
EAC
EMF
ETL
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ICES 003
MEPS
PSB
TCO
TUV
UKCA
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
12.14W
Pobór mocy
C
Klasa energetyczna
Przewód HDMI Przewód DisplayPort Przewód zasilający Monitor z podstawą Dokumentacja użytkownika
Akcesoria w zestawie
320mm
Wysokość
542mm
Szerokość
85mm
Głębokość
Kontrast dynamiczny
499mm
Wysokość z podstawą
228mm
Głębokość z podstawą
30kHz
Częstotliwość pozioma min.
140kHz
Częstotliwość pozioma max.
48Hz
Częstotliwość pionowa min.
120Hz
Częstotliwość pionowa max.
5.57kg
Waga z podstawą
Bluetooth
WiFi
Regulacja wysokości
120Hz