AOC Monitor U27G4XM 27 cali Fast IPS 4K 160Hz Mini LED HDMI DP Pivot
AOC Monitor U27G4XM 27 cali Fast IPS 4K 160Hz Mini LED HDMI DP Pivot AOC Monitor U27G4XM 27 cali Fast IPS 4K 160Hz Mini LED HDMI DP Pivot to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AOC Monitor U27G4XM 27 cali Fast IPS 4K 160Hz Mini LED HDMI DP Pivot
AOC Monitor U27G4XM 27 cali Fast IPS 4K 160Hz Mini LED HDMI DP Pivot to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI 1.8m Kabel Displayport 1.8m Kabel do podłączania urządzeń peryferyjnych 1x USB-B to A 1.8m Kabel zasilający . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: U27G4XM .
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI 1.8m Kabel Displayport 1.8m Kabel do podłączania urządzeń peryferyjnych 1x USB-B to A 1.8m Kabel zasilający |
| Częstotliwość odświeżania | 160Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 59.4mm |
| Głębokość z podstawą | 240mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Jasność | 1200cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | U27G4XM |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2331mm |
| Pobór mocy | 45W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 614mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Waga | 5.6kg |
| Waga z podstawą | 7.1kg |
| Wysokość | 366.4mm |
| Wysokość (maks.) | 516.6mm |
| Wysokość z podstawą | 386.6mm |
| Zakres regulacji wysokości | 130mm |
Opis
1 x HDMI
1 x USB (Type B)
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1
RoHS
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986183123
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także