HP Inc. Monitor S3 Pro 322pe FHD MNTR AK2F1UT ABB
warehouse Wybierz magazyn
HP Inc. Monitor S3 Pro 322pe FHD MNTR AK2F1UT ABB HP Inc. Monitor S3 Pro 322pe FHD MNTR AK2F1UT ABB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
HP Inc. Monitor S3 Pro 322pe FHD MNTR AK2F1UT ABB
HP Inc. Monitor S3 Pro 322pe FHD MNTR AK2F1UT ABB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Monitor Przewód HDMI Skrócona instrukcja obsługi Przewód zasilania sieciowego . Data Act: HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%. Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Monitor Przewód HDMI Skrócona instrukcja obsługi Przewód zasilania sieciowego |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 4.3cm |
| Głębokość z podstawą | 21cm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 8 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | HP S3 Pro 322pe FHD MNTR |
| Obszar widzialny w pionie | 26.03cm |
| Obszar widzialny w poziomie | 47.87cm |
| Pobór mocy | 11.8W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.45'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 49.3cm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 2.6kg |
| Wysokość | 28.7cm |
| Wysokość z podstawą | 37.4cm |
Opis
1 x HDMI
CB
CCC
CECP
CEL
EAC
ErP
ISC
ISO 9241-307
KC
KCC
MEPS
NOM
PSB
RoHS
SEPA
TUV
VCCI
WEEE
cTUVus
Specyficzne kody
- EAN13
- 198828988393
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także