Monitor Philips 27" 27E1N1800AE/00 2xHDMI DP głośniki | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor Philips 27" 27E1N1800AE/00 2xHDMI DP głośniki
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Philips 27" 27E1N1800AE/00 2xHDMI DP głośniki Monitor Philips 27" 27E1N1800AE/00 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Loading...
Monitor Philips 27" 27E1N1800AE/00 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
27.00 cali Przekątna ekranu
3840 x 2160 Rozdzielczość maksymalna
IPS (In-Plane Switching) Typ matrycy
60 Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Jakość obrazu i komfort pracy
Złącza i wyposażenie
Specyfikacja techniczna
Czas reakcji matrycy 0.030 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) 60
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) 40 ~ 60
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) 30 ~ 140
Format obrazu 16:9
Ilość wyświetlanych kolorów 1,07 B (8 bit + FRC)
Jasność matrycy 350 cd/m2
Kąt widzenia pionowy (V) 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H) 178.00 stopni
Klasa energetyczna F
Kolor obudowy Czarny (Black)
Kontrast statyczny 1000 :1
Montaż VESA 100 x 100
Nasycenie kolorów 98,5% (DCI-P3), 120% (NTSC), 147,5% (sRGB), 118% (Adobe RGB)
Obsługa Adaptive Sync Tak
Pobór energii (podczas pracy) 27.24 W
Pobór energii (tryb czuwania) 0.50 W
Powłoka ekranu Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Przekątna ekranu 27.00 cali
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] Tak
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt] -5° / +20°
Regulacja wysokości Tak - 100mm
Rozdzielczość maksymalna 3840 x 2160
Technologia podświetlania WLED
Typ matrycy IPS (In-Plane Switching)
Waga bez podstawy (kg) 3.92
Waga z podstawą (kg) 5.69
Wbudowane głośniki 2 x 2W
Wbudowany zasilacz Tak
Wielkość plamki 0.155 mm
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) 613 x 365 x 54
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) 613 x 492 x 220
Wyposażenie dodatkowe Kable (HDMI, zasilający)
Zgodność z technologią HDCP Tak
Złącza zewn. Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2
27E1N1800AE/00
11 Przedmioty
Opis
IPS
Typ matrycy
WLED
Technologia podświetlania
Kontrast statyczny
2 x 2W
Wbudowane głośniki
F
Klasa energetyczna
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Nie
Zawiera baterię / akumulator
36
Gwarancja producenta [mies.]
Kable (HDMI, zasilający)
Wyposażenie dodatkowe
Tak - 100mm
Regulacja wysokości
-5° / +20°
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
27.00 cali
Przekątna ekranu
100 x 100
Montaż VESA
27.24 W
Pobór energii (podczas pracy)
Tak
Wbudowany zasilacz
178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H)
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V)
350 cd/m2
Jasność matrycy
3840 x 2160
Rozdzielczość maksymalna
Nie
Touch
0.155 mm
Wielkość plamki
Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Powłoka ekranu
16:9
Format obrazu
0.030 ms
Czas reakcji matrycy
60 Hz
Częstotliwość odświeżania
40 ~ 60
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
30 ~ 140
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
1,07 B (8 bit + FRC)
Ilość wyświetlanych kolorów
Zakrzywiony ekran
DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe
Złącza zewn.
Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
0.50 W
Pobór energii (tryb czuwania)
613 x 492 x 220
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
613 x 365 x 54
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
5.69
Waga z podstawą (kg)
CB
CE
CEC
EAC
ETL
FCC
ICES-003
MEPS
TUV-Bauart
TUV/ISO9241-307
UKCA
VCCI
Normy spełniane przez monitor
98,5% (DCI-P3)
118% (Adobe RGB)
120% (NTSC)
147,5% (sRGB)