Monitor AOC 31,5" U32P2 2xHDMI DP 4xUSB 3.1 głośniki
warehouse Wybierz magazyn
Monitor AOC 31,5" U32P2 2xHDMI DP 4xUSB 3.1 głośniki Monitor AOC 31,5" U32P2 2xHDMI DP 4xUSB 3.1 głośniki to monitor LCD z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 31,5" U32P2 2xHDMI DP 4xUSB 3.1 głośniki
Monitor AOC 31,5" U32P2 2xHDMI DP 4xUSB 3.1 głośniki to monitor LCD z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Nasycenie kolorów: 72% (NTSC), 119,3% (sRGB). Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 714,8 x 425,2 x 55,7.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: DisplayPort, HDMI x 2, USB 3.1 x 4. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 1,8m, Kabel zasilający C13 1,8m.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC), 119,3% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -175° / +175° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 52.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -4° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rodzina | Pro-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 714,8 x 425,2 x 55,7 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 714,8 x 504,4~653,5 x 275,1 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI 1,8m, Kabel zasilający C13 1,8m |
| Złącza zewn. | DisplayPort, HDMI x 2, USB 3.1 x 4 |
Opis
31.50 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986119627
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także