Monitor Asus 34" TUF Gaming VG34VQEL1A 2xHDMI DP 3xUSB 3.0 głośniki
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Asus 34" TUF Gaming VG34VQEL1A 2xHDMI DP 3xUSB 3.0 głośniki Monitor Asus 34" TUF Gaming VG34VQEL1A 2xHDMI DP 3xUSB 3.0 głośniki to monitor LCD z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 34" TUF Gaming VG34VQEL1A 2xHDMI DP 3xUSB 3.0 głośniki
Monitor Asus 34" TUF Gaming VG34VQEL1A 2xHDMI DP 3xUSB 3.0 głośniki to monitor LCD z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48-100 Hz | DP: 48-100 Hz. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30-149 KHz | DP: 30-149 KHz. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB 3.0 x 3. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, USB, zasilający.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48-100 Hz | DP: 48-100 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30-149 KHz | DP: 30-149 KHz |
| Format obrazu | 21:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 100000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 125% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -10° / +10° |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 29.50 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | TUF Gaming |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.79 |
| Waga z podstawą (kg) | 8.07 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 807.8 x 370.3 x 111 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 807.8 x (540.6~410.6) x 248.5 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, USB, zasilający |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB 3.0 x 3 |
Opis
34.00 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711081867418
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także