Monitor Philips 49" 49M2C8900/00 2xHDMI DP 5xUSB 3.0 USB-C głośniki 4x7,5W
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Philips 49" 49M2C8900/00 2xHDMI DP 5xUSB 3.0 USB-C głośniki 4x7,5W Monitor Philips 49" 49M2C8900/00 2xHDMI DP 5xUSB 3.0 USB-C głośniki 4x7,5W to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 49.00 cali, o rozdzielczości 5120 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 49" 49M2C8900/00 2xHDMI DP 5xUSB 3.0 USB-C głośniki 4x7,5W
Monitor Philips 49" 49M2C8900/00 2xHDMI DP 5xUSB 3.0 USB-C głośniki 4x7,5W to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 49.00 cali, o rozdzielczości 5120 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 1195 x 369 x 181. Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 1195 x 544 x 359.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, Hub USB 3.0 (1 up, 4 down). Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DisplayPort, USB, USB-C, zasilający), pilot, wspornik VESA.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Format obrazu | 32:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (DCI-P3) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -20° / +20° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 163.35 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 49.00 cali |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +15° |
| Regulacja wysokości | Tak - 120mm |
| Rodzina | M-line |
| Rozdzielczość maksymalna | 5120 x 1440 |
| Typ matrycy | OLED (Organic Light Emitting Diode) |
| Waga bez podstawy (kg) | 10.82 |
| Waga z podstawą (kg) | 13.96 |
| Wbudowane głośniki | 4 x 7,5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 1195 x 369 x 181 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 1195 x 544 x 359 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DisplayPort, USB, USB-C, zasilający), pilot, wspornik VESA |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, Hub USB 3.0 (1 up, 4 down) |
Opis
49.00 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581801663
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także