Monitor AOC 31,5" AGON PRO AG326UD 2xHDMI DP głośniki
warehouse Wybierz magazyn
Monitor AOC 31,5" AGON PRO AG326UD 2xHDMI DP głośniki Monitor AOC 31,5" AGON PRO AG326UD 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 31,5" AGON PRO AG326UD 2xHDMI DP głośniki
Monitor AOC 31,5" AGON PRO AG326UD 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 717,3 x 420,8 x 106,5. Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 717,3 x (485,9~635,9) x 316,8.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Hub USB 3.0 (1 up, 3 down), Wyjście słuchawkowe. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, kabel DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 165 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -16° / +16° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rodzina | AGON PRO |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.40 |
| Waga z podstawą (kg) | 10.23 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 8W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 717,3 x 420,8 x 106,5 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 717,3 x (485,9~635,9) x 316,8 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, kabel DisplayPort |
| Złącza zewn. | Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Hub USB 3.0 (1 up, 3 down), Wyjście słuchawkowe |
Opis
31.50 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986112468
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także