Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/B2L 86" 4K (Androi… | PartsPC.pl
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/B2L 86" 4K (Android 14, EDLA) z
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/B2L 86" 4K (Android 14, EDLA) z Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/B2L 86" 4K (Android 14, EDLA) z to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Ostatnie sztuki w magazynie
Loading...
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/B2L 86" 4K (Android 14, EDLA) z to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
480 cd/m2 Jasność matrycy
3840 x 2160 Rozdzielczość
VA Typ matrycy
5.000 ms Czas reakcji matrycy
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Obszar wyświetlania obrazu (mm): 1895,04 x 1065,96. Wbudowane głośniki: 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W. Wymiary opakowania (mm): 2157 x 1345 x 223.
Złącza i wyposażenie
Specyfikacja techniczna
Czas reakcji matrycy 5.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) 60
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ~ 40°C
Format obrazu 16:9
Ilość punktów dotyku Do 50
Ilość wyświetlanych kolorów 1,07 B (10-bitowy)
Jasność matrycy 480 cd/m2
Kąt widzenia 178 stopni
Kontrast statyczny 5000 :1
Montaż VESA 800 x 600
Obszar wyświetlania obrazu (mm) 1895,04 x 1065,96
Rozdzielczość 3840 x 2160
Rozmiar monitora 86 cali
Technologia dotykowa Podczerwień
Typ matrycy VA
Waga brutto (kg) 78.900
Waga netto (kg) 58.900
Wbudowane głośniki 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W
Wymiary opakowania (mm) 2157 x 1345 x 223
Wymiary zewnętrzne (mm) 1960.4 x 1173,7 x 114,5
Zasilanie AC 100 V~240 V, 50/60 Hz
Żywotność (godz.) 50000
Złącza wejścia RS-232, USB 2.0, USB 3.0 x4, Audio In, HDMI x3, D-Sub, RJ-45 x2, USB Type-C
Złącza wyjścia HDMI Out, Audio Out, SPDIF
HIKVISION
DS-D5C86RB/B2L
2 Przedmioty
Opis
Android 14 EDLA
Kontrast statyczny
2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W
Zawiera baterię / akumulator
AC 100 V~240 V, 50/60 Hz
Zasilanie
1960.4 x 1173,7 x 114,5
Wymiary zewnętrzne (mm)
58.900
Waga netto (kg)
78.900
Waga brutto (kg)
Kabel USB dotykowy (3m), kabel HDMI 2.0 (3,5m), pilot, ściereczka do ekranu
Uchwyt ścienny, haczyk, instrukcja obsługi, pisak dotykowy
Zawartość opakowania
Żywotność (godz.)
800 x 600
Montaż VESA
2157 x 1345 x 223
Wymiary opakowania (mm)
480 cd/m2
Format obrazu
5.000 ms
Czas reakcji matrycy
60 Hz
Ilość wyświetlanych kolorów
86 cali
Technologia dotykowa
Do 50
Ilość punktów dotyku
1895,04 x 1065,96
Obszar wyświetlania obrazu (mm)
Audio In
D-Sub
HDMI x3
RJ-45 x2
USB 3.0 x4
USB Type-C
Złącza wyjścia
0°C ~ 40°C