Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/B2L 86" 4K (Android 14, EDLA) z
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/B2L 86" 4K (Android 14, EDLA) z Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/B2L 86" 4K (Android 14, EDLA) z to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/B2L 86" 4K (Android 14, EDLA) z
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C86RB/B2L 86" 4K (Android 14, EDLA) z to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Obszar wyświetlania obrazu (mm): 1895,04 x 1065,96. Wbudowane głośniki: 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W. Wymiary opakowania (mm): 2157 x 1345 x 223.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Uchwyt ścienny, haczyk, instrukcja obsługi, pisak dotykowy, Kabel USB dotykowy (3m), kabel HDMI 2.0 (3,5m), pilot, ściereczka do ekranu.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0°C ~ 40°C |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość punktów dotyku | Do 50 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 480 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Kontrast statyczny | 5000 :1 |
| Montaż VESA | 800 x 600 |
| Obszar wyświetlania obrazu (mm) | 1895,04 x 1065,96 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Rozmiar monitora | 86 cali |
| Technologia dotykowa | Podczerwień |
| Typ matrycy | VA |
| Waga brutto (kg) | 78.900 |
| Waga netto (kg) | 58.900 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W |
| Wymiary opakowania (mm) | 2157 x 1345 x 223 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1960.4 x 1173,7 x 114,5 |
| Zasilanie | AC 100 V~240 V, 50/60 Hz |
| Żywotność (godz.) | 50000 |
| Złącza wejścia | RS-232, USB 2.0, USB 3.0 x4, Audio In, HDMI x3, D-Sub, RJ-45 x2, USB Type-C |
| Złącza wyjścia | HDMI Out, Audio Out, SPDIF |
Opis
Uchwyt ścienny, haczyk, instrukcja obsługi, pisak dotykowy
D-Sub
HDMI x3
RJ-45 x2
RS-232
USB 2.0
USB 3.0 x4
USB Type-C
HDMI Out
SPDIF
Specyficzne kody
- EAN13
- 6936422146979
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także