Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A2L 65" 4K (Androi… | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A2L 65" 4K (Android 14, EDLA)
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A2L 65" 4K (Android 14, EDLA) Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A2L 65" 4K (Android 14, EDLA) to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Ostatnie sztuki w magazynie
Loading...
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A2L 65" 4K (Android 14, EDLA) to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
480 cd/m2 Jasność matrycy
3840 x 2160 Rozdzielczość
VA Typ matrycy
5.000 ms Czas reakcji matrycy
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Obszar wyświetlania obrazu (mm): 1428,48 x 803,52. Rodzaj szkła: Anti-Glare Glass. Wbudowane głośniki: 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W.
Złącza i wyposażenie
Specyfikacja techniczna
Czas reakcji matrycy 5.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) 60
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ~ 40°C
Format obrazu 16:9
Ilość punktów dotyku Do 50
Ilość wyświetlanych kolorów 1,07 B (10-bitowy)
Jasność matrycy 480 cd/m2
Kąt widzenia 178 stopni
Kontrast statyczny 5000 :1
Montaż VESA 600 x 400
Obszar wyświetlania obrazu (mm) 1428,48 x 803,52
Rodzaj szkła Anti-Glare Glass
Rozdzielczość 3840 x 2160
Rozmiar monitora 65 cali
Technologia dotykowa Podczerwień
Typ matrycy VA
Waga brutto (kg) 46.700
Waga netto (kg) 34.300
Wbudowane głośniki 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W
Wymiary opakowania (mm) 1662 × 223 × 1062
Wymiary zewnętrzne (mm) 1491,9 × 82,3 × 895,1
Zasilanie AC 100 V~240 V
Żywotność (godz.) 50000
Złącza wyjścia HDMI Out, Audio Out, SPDIF
HIKVISION
DS-D5C65RB/A2L
2 Przedmioty
Opis
Android 14
Obsługiwane systemy operacyjne
VA
Typ matrycy
3840 x 2160
Rozdzielczość
Kontrast statyczny
2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W
Wbudowane głośniki
Nie
Zawiera baterię / akumulator
AC 100 V~240 V
Zasilanie
1491,9 × 82,3 × 895,1
Wymiary zewnętrzne (mm)
34.300
Waga netto (kg)
Waga brutto (kg)
3M touch USB cable, 3,5M HDMI cable (2.0), 3 M power cable, remote control
Screen cleaning cloth
Wall mount bracket, hook, user manual, touch writing pen, packing list
Zawartość opakowania
Żywotność (godz.)
600 x 400
Montaż VESA
Wymiary opakowania (mm)
480 cd/m2
Jasność matrycy
16:9
Format obrazu
5.000 ms
Czas reakcji matrycy
60 Hz
Częstotliwość odświeżania
1,07 B (10-bitowy)
Ilość wyświetlanych kolorów
65 cali
Rozmiar monitora
178 stopni
Kąt widzenia
Podczerwień
Technologia dotykowa
Do 50
Ilość punktów dotyku
1428,48 x 803,52
Obszar wyświetlania obrazu (mm)
Audio In
DisplayPort
HDMI x3
RS-232
USB-C x2
USB 2.0
USB 3.0 x4
USB Touch x3
VGA
Złącza wejścia
Audio Out
HDMI Out
SPDIF
Złącza wyjścia
Anti-Glare Glass
Rodzaj szkła
0°C ~ 40°C