Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A2L 65" 4K (Android 14, EDLA)
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A2L 65" 4K (Android 14, EDLA) Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A2L 65" 4K (Android 14, EDLA) to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A2L 65" 4K (Android 14, EDLA)
Monitor interaktywny HIKVISION DS-D5C65RB/A2L 65" 4K (Android 14, EDLA) to monitor interaktywny z matrycą VA. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Obszar wyświetlania obrazu (mm): 1428,48 x 803,52. Rodzaj szkła: Anti-Glare Glass. Wbudowane głośniki: 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Wall mount bracket, hook, user manual, touch writing pen, packing list, 3M touch USB cable, 3,5M HDMI cable (2.0), 3 M power cable, remote control, Screen cleaning cloth.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0°C ~ 40°C |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość punktów dotyku | Do 50 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 480 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Kontrast statyczny | 5000 :1 |
| Montaż VESA | 600 x 400 |
| Obszar wyświetlania obrazu (mm) | 1428,48 x 803,52 |
| Rodzaj szkła | Anti-Glare Glass |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Rozmiar monitora | 65 cali |
| Technologia dotykowa | Podczerwień |
| Typ matrycy | VA |
| Waga brutto (kg) | 46.700 |
| Waga netto (kg) | 34.300 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 20W + niskotonowy 1 x 25W |
| Wymiary opakowania (mm) | 1662 × 223 × 1062 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1491,9 × 82,3 × 895,1 |
| Zasilanie | AC 100 V~240 V |
| Żywotność (godz.) | 50000 |
| Złącza wejścia | RS-232, USB 2.0, USB 3.0 x4, USB-C x2, DisplayPort, Audio In, HDMI x3, VGA, USB Touch x3 |
| Złącza wyjścia | HDMI Out, Audio Out, SPDIF |
Opis
Screen cleaning cloth
Wall mount bracket, hook, user manual, touch writing pen, packing list
DisplayPort
HDMI x3
RS-232
USB-C x2
USB 2.0
USB 3.0 x4
USB Touch x3
VGA
HDMI Out
SPDIF
Specyficzne kody
- EAN13
- 6936422146993
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także