AOC Monitor Q27B35S3 27 cali IPS 120Hz HDMI DP
warehouse Wybierz magazyn
AOC Monitor Q27B35S3 27 cali IPS 120Hz HDMI DP AOC Monitor Q27B35S3 27 cali IPS 120Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
AOC Monitor Q27B35S3 27 cali IPS 120Hz HDMI DP
AOC Monitor Q27B35S3 27 cali IPS 120Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji MPRT | 1ms |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 35.9mm |
| Głębokość z podstawą | 191.9mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | Q27B35S3 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.8mm |
| Plamka matrycy | 0.2331mm |
| Pobór mocy | 22W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 616mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.84kg |
| Waga z podstawą | 3.06kg |
| Wysokość | 358.8mm |
| Wysokość z podstawą | 447.4mm |
Opis
1 x HDMI
RoHS
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986182768
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także