Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6551 65" 4K (Android 14.0,EDLA)
warehouse Wybierz magazyn
Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6551 65" 4K (Android 14.0,EDLA) Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6551 65" 4K (Android 14.0,EDLA) to monitor interaktywny marki VIEWSONIC EUROPE z matrycą TFT. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6551 65" 4K (Android 14.0,EDLA)
Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP6551 65" 4K (Android 14.0,EDLA) to monitor interaktywny marki VIEWSONIC EUROPE z matrycą TFT. Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Rodzaj szkła: Hardness: 9H, AG+AF. Wbudowane głośniki: 2 x 25W + niskotonowy 1 x 20W. Wymiary opakowania (mm): 1628 x 1020 x 185.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Quick start guide, USB Touch cable x1 3 meters, Touch pen (Passive pen) x 2, RS232 adapter x1, Clamp x 5, Camera Plate x1, Screw x 8 (camera 2+2, wall mount 4), HDMI cable x1 3meters, (HDMI LA certified), Remote controller x1, AAA battery x2, Compliance statement, Warranty card (only for VSCN), Power Cord x1 3 meters, USB Type-C cable x1 1.8 meters.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 6.500 ms |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0°C ~ 40°C |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość punktów dotyku | Do 50 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| Kontrast statyczny | 1200 :1 |
| Montaż VESA | 600 x 400 |
| Rodzaj szkła | Hardness: 9H, AG+AF |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Rozmiar monitora | 65 cali |
| Typ matrycy | TFT |
| Waga brutto (kg) | 42.310 |
| Waga netto (kg) | 34.540 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 25W + niskotonowy 1 x 20W |
| Wymiary opakowania (mm) | 1628 x 1020 x 185 |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 1488,4 x 914,2 x 85,3 |
| Zasilanie | AC 100 V~240 V |
| Żywotność (godz.) | 50000 |
| Złącza wejścia | USB (typ B) x2, RS-232, USB 2.0, USB 3.0 x4, HDMI x4, DisplayPort, Audio In, OPS, RJ-45 x2, RGB, SD Card slot, WiFi module slot, USB-C x3 |
| Złącza wyjścia | HDMI Out, Audio Out, SPDIF |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907000702
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także