Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L1630W (DCPL1630W) 3 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L1630W (DCPL1630W) 3 w 1 Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L1630W (DCPL1630W) 3 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L1630W (DCPL1630W) 3 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L1630W (DCPL1630W) 3 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n, WiFi Direct. Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: B5 ISO, 16K, A5 LongEdge, A4, A5, Letter, Executive, Legal, Folio, B5. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner.
Specyfikacja techniczna
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 12000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 10.0 s |
| Duplex | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n, WiFi Direct |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 105 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 380 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | B5 ISO, 16K, A5 LongEdge, A4, A5, Letter, Executive, Legal, Folio, B5 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 128.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Poziom hałasu | 52.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 20.0 stron/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 20.0 str/min |
| Rodzina | DCP |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 2400 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Standardowe języki drukarki | PCL6, Postscript, 12 czcionki bitmapowe |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 340 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 385 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 225 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
Linux (niektóre wersje)
Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 11
WiFi 802.11a/b/g/n
WiFi Direct
A4
A5
A5 LongEdge
B5
B5 ISO
Executive
Folio
Legal
Letter
Specyficzne kody
- EAN13
- 4977766835671
13 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także