Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro 3302fdw (499Q8F) 4w1
warehouse Wybierz magazyn
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro 3302fdw (499Q8F) 4w1 Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro 3302fdw (499Q8F) 4w1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro 3302fdw (499Q8F) 4w1
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro 3302fdw (499Q8F) 4w1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n/ac, USB 2.0 host, Gigabit Ethernet (RJ45), 2x RJ-11. Interfejs sieciowy: Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, B5 JIS, B6 JIS, 16K, Koperta DL, Koperta C5, 10 x 15 cm, Officio, Koperta B5, Pocztówki, 19,5 x 27 cm, 19,7 x 27,3 cm, 184 × 260 mm, A5-R. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner, fax.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 40000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 10.9 s |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n/ac, USB 2.0 host, Gigabit Ethernet (RJ45), 2x RJ-11 |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 200 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 251 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 416 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, B5 JIS, B6 JIS, 16K, Koperta DL, Koperta C5, 10 x 15 cm, Officio, Koperta B5, Pocztówki, 19,5 x 27 cm, 19,7 x 27,3 cm, 184 × 260 mm, A5-R |
| Pamięć maksymalna (MB) | 512 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 512.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Pojemność zamontowanych podajników | 251 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 25.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 25.0 stron/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 25.0 str/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 25.0 str/min |
| Rodzina | LaserJet |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Standardowe języki drukarki | HP PCL6, PostScript, HP PCL5, PDF, URF, PWG-Raster, PCLM, JPEG |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Wielofunkcyjna laserowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 472 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 428 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 455 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 0196786388736
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także