Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet MFP M442DN (8AF71A) 3 w 1
warehouse Wybierz magazyn
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet MFP M442DN (8AF71A) 3 w 1 Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet MFP M442DN (8AF71A) 3 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet MFP M442DN (8AF71A) 3 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet MFP M442DN (8AF71A) 3 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Parametry drukowania
Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, B5 JIS, 16K, A3, Officio, 8K, B4 JIS. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Laserowa monochromatyczna.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 50000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 8.6 s |
| Duplex | Tak |
| Ilość kolorów | 1 szt. |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 host |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 163 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 580 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A3 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, B5 JIS, 16K, A3, Officio, 8K, B4 JIS |
| Pamięć maksymalna (MB) | 512 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 512.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 350 arkuszy |
| Poziom hałasu | 51.0 dB(A) |
| Prędkość drukowania mono (max) | 24.0 stron/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 24.0 str/min |
| Rodzina | LaserJet |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Standardowe języki drukarki | PS, PCL6 |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 540 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 560 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 417 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 0194441017663
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także