Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L2802DN (MFCL2802DNAP1) 4w1
warehouse Wybierz magazyn
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L2802DN (MFCL2802DNAP1) 4w1 Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L2802DN (MFCL2802DNAP1) 4w1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L2802DN (MFCL2802DNAP1) 4w1
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L2802DN (MFCL2802DNAP1) 4w1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Parametry drukowania
Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, B5, B6. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner, fax. Typ drukarki: Laserowa monochromatyczna.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 15000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 8.5 s |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 230 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 480 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, B5, B6 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 128.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Pojemność zamontowanych podajników | 250 arkuszy |
| Poziom hałasu | 66.3 dB(A) |
| Prędkość drukowania mono (max) | 32.0 stron/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 32.0 str/min |
| Rodzina | MFC |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 399 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 410 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 319 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4977766831833
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także