- Nowy
- Aktualnie wyprzedane
Komputer stacjonarny MODECOM Volcano AQ200 ARGB Midi / Intel Core i7-14700K
warehouse Wybierz magazyn
Gotowy do gry komputer stacjonarny Komputer stacjonarny MODECOM Volcano AQ200 ARGB Midi / Intel Core i7-14700K zmontowany i przetestowany w PartsPC. Intel Core i7-14700K • GOODRAM 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 IRDM BLACK V SILVER • Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790. Gwarancja 24 miesiace, serwis stacjonarny.
Komputer stacjonarny MODECOM Volcano AQ200 ARGB Midi / Intel Core i7-14700K
Gaming Desktop PC
Intel Core i7-14700K • GOODRAM 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 IRDM BLACK V SILVER • Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790
Procesor
Intel Core i7-14700K
Płyta główna
MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI
Pamięć RAM
GOODRAM 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 IRDM BLACK V SILVER
Chłodzenie
MSI MAG Core Liquid A13 360 ARGB 3x120mm
Obudowa
MODECOM Volcano AQ200 ARGB Midi
Zasilacz
MODECOM Volcano Hex 850W Platinum ATX 3.1
Dysk SSD
Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790
Pełna specyfikacja podzespołów
| Procesor | Intel Core i7-14700K |
| Płyta główna | MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI |
| Pamięć RAM | GOODRAM 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 IRDM BLACK V SILVER |
| Chłodzenie | MSI MAG Core Liquid A13 360 ARGB 3x120mm |
| Obudowa | MODECOM Volcano AQ200 ARGB Midi |
| Zasilacz | MODECOM Volcano Hex 850W Platinum ATX 3.1 |
| Dysk SSD | Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790 |
| System | Bez systemu operacyjnego (opcjonalnie Windows 11) |
| Gwarancja | 24 miesiace (serwis PartsPC.pl) |
Gwarancja jakości
Kazdy komputer PartsPC jest skladany recznie z dobrze dobranych podzespolow, dokladnie testowany pod obciazeniem i objety 24-miesieczna gwarancja z serwisem stacjonarnym.
16 innych produktów w tej samej kategorii: