- Nowy
- Aktualnie wyprzedane
Gracz
warehouse Wybierz magazyn
Gotowy do gry komputer stacjonarny Gracz zmontowany i przetestowany w PartsPC. AMD Ryzen 7 7800X3D • MSI GeForce RTX 5070 Ti Gaming Trio OC 16GB GDDR7 • GOODRAM 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 IRDM BLACK V SILVER • Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790. Gwarancja 24 miesiace, serwis stacjonarny.
Gracz
Gaming Desktop PC
AMD Ryzen 7 7800X3D • MSI GeForce RTX 5070 Ti Gaming Trio OC 16GB GDDR7 • GOODRAM 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 IRDM BLACK V SILVER • Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790
Procesor
AMD Ryzen 7 7800X3D
Płyta główna
MSI PRO B850-S WIFI6E
Karta graficzna
MSI GeForce RTX 5070 Ti Gaming Trio OC 16GB GDDR7
Pamięć RAM
GOODRAM 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 IRDM BLACK V SILVER
Chłodzenie
MSI MAG Core Liquid A13 360 ARGB 3x120mm
Obudowa
MODECOM Volcano Stellar Plus ARGB Midi 5F
Zasilacz
MODECOM Volcano Hex 850W Platinum ATX 3.1
Dysk SSD
Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790
Pełna specyfikacja podzespołów
| Procesor | AMD Ryzen 7 7800X3D |
| Płyta główna | MSI PRO B850-S WIFI6E |
| Karta graficzna | MSI GeForce RTX 5070 Ti Gaming Trio OC 16GB GDDR7 |
| Pamięć RAM | GOODRAM 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 IRDM BLACK V SILVER |
| Chłodzenie | MSI MAG Core Liquid A13 360 ARGB 3x120mm |
| Obudowa | MODECOM Volcano Stellar Plus ARGB Midi 5F |
| Zasilacz | MODECOM Volcano Hex 850W Platinum ATX 3.1 |
| Dysk SSD | Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790 |
| System | Bez systemu operacyjnego (opcjonalnie Windows 11) |
| Gwarancja | 24 miesiace (serwis PartsPC.pl) |
Gwarancja jakości
Kazdy komputer PartsPC jest skladany recznie z dobrze dobranych podzespolow, dokladnie testowany pod obciazeniem i objety 24-miesieczna gwarancja z serwisem stacjonarnym.
16 innych produktów w tej samej kategorii: