- Nowy
Komputer stacjonarny MODECOM Volcano Stellar Plus ARGB Midi 5F / AMD Ryzen 7 7800X3D
warehouse Wybierz magazyn
Gotowy do gry komputer stacjonarny Komputer stacjonarny MODECOM Volcano Stellar Plus ARGB Midi 5F / AMD Ryzen 7 7800X3D zmontowany i przetestowany w PartsPC. AMD Ryzen 7 7800X3D • GOODRAM 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 IRDM BLACK V SILVER • Lexar 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790. Gwarancja 24 miesiace, serwis stacjonarny.
Komputer stacjonarny MODECOM Volcano Stellar Plus ARGB Midi 5F / AMD Ryzen 7 7800X3D
Gaming Desktop PC
AMD Ryzen 7 7800X3D • GOODRAM 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 IRDM BLACK V SILVER • Lexar 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790
Procesor
AMD Ryzen 7 7800X3D
Płyta główna
MSI B850 GAMING PLUS WIFI
Pamięć RAM
GOODRAM 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 IRDM BLACK V SILVER
Chłodzenie
MSI MAG Core Liquid A13 360 ARGB 3x120mm
Obudowa
MODECOM Volcano Stellar Plus ARGB Midi 5F
Zasilacz
MODECOM Volcano Hex 850W Platinum ATX 3.1
Dysk SSD
Lexar 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790
Pełna specyfikacja podzespołów
| Procesor | AMD Ryzen 7 7800X3D |
| Płyta główna | MSI B850 GAMING PLUS WIFI |
| Pamięć RAM | GOODRAM 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 IRDM BLACK V SILVER |
| Chłodzenie | MSI MAG Core Liquid A13 360 ARGB 3x120mm |
| Obudowa | MODECOM Volcano Stellar Plus ARGB Midi 5F |
| Zasilacz | MODECOM Volcano Hex 850W Platinum ATX 3.1 |
| Dysk SSD | Lexar 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790 |
| System | Bez systemu operacyjnego (opcjonalnie Windows 11) |
| Gwarancja | 24 miesiace (serwis PartsPC.pl) |
Gwarancja jakości
Kazdy komputer PartsPC jest skladany recznie z dobrze dobranych podzespolow, dokladnie testowany pod obciazeniem i objety 24-miesieczna gwarancja z serwisem stacjonarnym.
16 innych produktów w tej samej kategorii: