- Nowy
PartsPC Gaming i7-14700KF
Gotowy do gry komputer stacjonarny Gamin 8k zmontowany i przetestowany w PartsPC. Intel Core i7-14700KF • Zotac GeForce RTX 5060 Ti AMP 8GB GDDR7 DLSS4 • Patriot 32GB (2x16GB) 6000MT/s CL30 Venom • Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790. Gwarancja 24 miesiace, serwis stacjonarny.
Gaming 8k
Gaming Desktop PC
Intel Core i7-14700KF • Zotac GeForce RTX 5060 Ti AMP 8GB GDDR7 DLSS4 • Patriot 32GB (2x16GB) 6000MT/s CL30 Venom • Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790
Procesor
Intel Core i7-14700KF
Płyta główna
ASUS PRIME B760M-A WIFI
Karta graficzna
Zotac GeForce RTX 5060 Ti AMP 8GB GDDR7 DLSS4
Pamięć RAM
Patriot 32GB (2x16GB) 6000MT/s CL30 Venom
Chłodzenie
MSI MAG Core Liquid A13 360 ARGB 3x120mm
Obudowa
MSI MAG PANO M100R PZ Black
Zasilacz
MODECOM Volcano Hex 850W Platinum ATX 3.1
Dysk SSD
Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790
Pełna specyfikacja podzespołów
| Procesor | Intel Core i7-14700KF |
| Płyta główna | ASUS PRIME B760M-A WIFI |
| Karta graficzna | Zotac GeForce RTX 5060 Ti AMP 8GB GDDR7 DLSS4 |
| Pamięć RAM | Patriot 32GB (2x16GB) 6000MT/s CL30 Venom |
| Chłodzenie | MSI MAG Core Liquid A13 360 ARGB 3x120mm |
| Obudowa | MSI MAG PANO M100R PZ Black |
| Zasilacz | MODECOM Volcano Hex 850W Platinum ATX 3.1 |
| Dysk SSD | Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790 |
| System | Bez systemu operacyjnego (opcjonalnie Windows 11) |
| Gwarancja | 24 miesiace (serwis PartsPC.pl) |
Gwarancja jakości
Kazdy komputer PartsPC jest skladany recznie z dobrze dobranych podzespolow, dokladnie testowany pod obciazeniem i objety 24-miesieczna gwarancja z serwisem stacjonarnym.
16 innych produktów w tej samej kategorii: