- Nowy
Geodezja + granie
warehouse Wybierz magazyn
Gotowy do gry komputer stacjonarny Geodezja + granie zmontowany i przetestowany w PartsPC. Intel Core i7-14700K • MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16GB GDDR7 DLSS4 • GOODRAM 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 IRDM BLACK V SILVER • Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790. Gwarancja 24 miesiace, serwis stacjonarny.
Geodezja + granie
Gaming Desktop PC
Intel Core i7-14700K • MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16GB GDDR7 DLSS4 • GOODRAM 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 IRDM BLACK V SILVER • Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790
Procesor
Intel Core i7-14700K
Płyta główna
MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI
Karta graficzna
MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16GB GDDR7 DLSS4
Pamięć RAM
GOODRAM 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 IRDM BLACK V SILVER
Chłodzenie
MSI MAG Core Liquid A13 360 ARGB 3x120mm
Obudowa
MODECOM Volcano Stellar Plus ARGB Midi 5F
Zasilacz
MODECOM Volcano Hex 750W 80 Plus Gold ATX 3.1
Dysk SSD
Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790
Pełna specyfikacja podzespołów
| Procesor | Intel Core i7-14700K |
| Płyta główna | MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI |
| Karta graficzna | MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming OC 16GB GDDR7 DLSS4 |
| Pamięć RAM | GOODRAM 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 IRDM BLACK V SILVER |
| Chłodzenie | MSI MAG Core Liquid A13 360 ARGB 3x120mm |
| Obudowa | MODECOM Volcano Stellar Plus ARGB Midi 5F |
| Zasilacz | MODECOM Volcano Hex 750W 80 Plus Gold ATX 3.1 |
| Dysk SSD | Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790 |
| System | Bez systemu operacyjnego (opcjonalnie Windows 11) |
| Gwarancja | 24 miesiace (serwis PartsPC.pl) |
Gwarancja jakości
Kazdy komputer PartsPC jest skladany recznie z dobrze dobranych podzespolow, dokladnie testowany pod obciazeniem i objety 24-miesieczna gwarancja z serwisem stacjonarnym.
16 innych produktów w tej samej kategorii: