Zasilacz SFX Akyga AK-S1-300 300W 80mm Spraw 70%
Zasilacz SFX Akyga AK-S1-300 300W 80mm Spraw 70% Zasilacz SFX Akyga AK-S1-300 300W 80mm Spraw 70% to zasilacz komputerowy o mocy 300 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz SFX Akyga AK-S1-300 300W 80mm Spraw 70%
Zasilacz SFX Akyga AK-S1-300 300W 80mm Spraw 70% to zasilacz komputerowy o mocy 300 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 70% pod typowym obciążeniem. Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin, ATX12V P4, SATA x 2, 4-pin Molex x 2. Wymiary [G x S x W] (mm): 125 x 100 x 63,5.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE, RoHS, REACH |
| Długość kabli | 30-60 cm |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 300 W |
| Modularność | Brak |
| PFC | Pasywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 70% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora | 80 mm |
| Standard zasilacza | SFX |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, ATX12V P4, SATA x 2, 4-pin Molex x 2 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 125 x 100 x 63,5 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
REACH
RoHS
ATX12V P4
ATX 20+4pin
SATA x 2
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901720135117
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także