Zasilacz Chieftec PPX-1300FC-A3 1300W ATX 135mm 80+Platinum … | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Zasilacz Chieftec PPX-1300FC-A3 1300W ATX 135mm 80+Platinum aPFC
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz Chieftec PPX-1300FC-A3 1300W ATX 135mm 80+Platinum aPFC Zasilacz Chieftec PPX-1300FC-A3 1300W ATX 135mm 80+Platinum aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 1300 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Ostatnie sztuki w magazynie
Loading...
Zasilacz Chieftec PPX-1300FC-A3 1300W ATX 135mm 80+Platinum aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 1300 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
1300 W Maksymalna moc zasilacza
CE, RoHS, 80 PLUS Platinum, EAC, ErP, CB Certyfikat
ATX Standard zasilacza
Aktywne PFC
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat: CE, RoHS, 80 PLUS Platinum, EAC, ErP, CB. Długość kabli: 24 PIN ATX: 600, 8 PIN EPS (4+4): 2x 700, 8 PIN PCIe (6+2): 3x 500/150,, 16 PIN PCIe GEN5: 600, SATA: 3x 550/100/100/100, MOLEX: 500/150/150/150. Modularność: Zasilacz modularny. Natężenia zasilacza: +5V: 24A, +3,3V: 24A, +12 V1: 108,3A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3A.
Specyfikacja techniczna
Certyfikat CE, RoHS, 80 PLUS Platinum, EAC, ErP, CB
Ilość wentylatorów (max) 1 szt.
Maksymalna moc zasilacza 1300 W
Modularność Zasilacz modularny
Natężenia zasilacza +5V: 24A, +3,3V: 24A, +12 V1: 108,3A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3A
PFC Aktywne
Przeznaczenie zasilacza Komputer stacjonarny
Średnica wentylatora 135 mm
Standard zasilacza ATX
Wtyczka zasilania Molex 4-pin x 4, PCI-E 16-pin x 1, SATA x 12, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, PCI-E 6+2 pin x 6, ATX 20+4pin
Wymiary [G x S x W] (mm) 160 x 150 x 86
Chieftec
PPX-1300FC-A3
2 Przedmioty
Opis
Aktywny
PFC
24
Gwarancja producenta [mies.]
160 x 150 x 86
Wymiary [G x S x W] (mm)
BOX
Opakowanie
AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora)
OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Zabezpieczenia
80 PLUS Platinum
CB
CE
EAC
ErP
RoHS
Certyfikat
1 szt.
Ilość wentylatorów (max)
1300 W
Maksymalna moc zasilacza
ATX
Standard zasilacza
Komputer stacjonarny
Przeznaczenie zasilacza
135 mm
Średnica wentylatora
ATX 20+4pin
EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2
Molex 4-pin x 4
PCI-E 6+2 pin x 6
PCI-E 16-pin x 1
SATA x 12
Wtyczka zasilania
Zasilacz modularny
Modularność
16 PIN PCIe GEN5: 600, SATA: 3x 550/100/100/100, MOLEX: 500/150/150/150
24 PIN ATX: 600, 8 PIN EPS (4+4): 2x 700, 8 PIN PCIe (6+2): 3x 500/150,
Długość kabli
+5V: 24A, +3,3V: 24A, +12 V1: 108,3A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3A