Zasilacz Chieftec ZPU-500S 500W ATX 120mm 80+White aPFC
Chieftec
Kod producenta: ZPU-500S
✓ 24 | ✓ 500 W | ✓ ATX
Najwazniejsze informacje
✓
Gwarancja producenta [mies.]24
✓
Maksymalna moc zasilacza500 W
✓
Przeznaczenie zasilaczaKomputer stacjonarny
Zdjecia produktu
Specyfikacja techniczna
| Maksymalna moc zasilacza | 500 W |
| Standard zasilacza | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| PFC | Aktywne |
| Zabezpieczenia | OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Certyfikat | 80 PLUS White CE CB EAC RoHS ErP |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Natężenia zasilacza | +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12V1: 37A, +5VSB: 2,5A |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin EPS 12V 8 pin (4+4 pin) x 2 PCI-E 6+2 pin x 2 SATA x 4 Molex 4-pin x 2 |
| Długość kabli | 20+4 PIN ATX: 550 mm 8 PIN EPS (4+4): 1 x 600/100 mm 8 PIN PCIe (6+2): 1 x 550/150 mm SATA/MOLEX: 2 x 450/150/150 mm |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Waga netto (kg) | 1.200 |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | ATX 12V 2.3 Prąd zmienny na wejściu: 200-240V~ / 3.5A |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Opakowanie
| Dlugosc | 250,00 |
| Szerokosc | 95,00 |
| Wysokosc | 180,00 |
| Waga | 1,60 |
ZPU-500S
29 Przedmioty
Opis
24
Gwarancja producenta [mies.]
140 x 150 x 86
Wymiary [G x S x W] (mm)
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed …
Zabezpieczenia
80 PLUS White, CE, CB, EAC, RoHS, ErP
Certyfikat
1 szt.
Ilość wentylatorów (max)
500 W
Maksymalna moc zasilacza
Komputer stacjonarny
Przeznaczenie zasilacza
120 mm
Średnica wentylatora
ATX 20+4pin, EPS 12V 8 pin (4+4 pin) x 2, PCI-E 6+2 pin x 2, SATA x 4, Molex 4-pin x 2
Wtyczka zasilania
20+4 PIN ATX: 550 mm, 8 PIN EPS (4+4): 1 x 600/100 mm, 8 PIN PCIe (6+2): 1 x 550/150 mm, SATA/MOLEX: 2 x 450/150/150 mm
Długość kabli
+5V: 20A, +3,3V: 20A, +12V1: 37A, +5VSB: 2,5A
Natężenia zasilacza
ATX 12V 2.3, Prąd zmienny na wejściu: 200-240V~ / 3.5A
Informacje dodatkowe
Specyficzne kody
- EAN13
- 0753263078612