Zasilacz Endorfy Supremo FM6 1000W ATX 120mm 80 Plus Gold
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz Endorfy Supremo FM6 1000W ATX 120mm 80 Plus Gold Zasilacz Endorfy Supremo FM6 1000W ATX 120mm 80 Plus Gold to zasilacz komputerowy marki COOLING.PL o mocy 1000 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz Endorfy Supremo FM6 1000W ATX 120mm 80 Plus Gold
Zasilacz Endorfy Supremo FM6 1000W ATX 120mm 80 Plus Gold to zasilacz komputerowy marki COOLING.PL o mocy 1000 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Długość kabli: 1x 12V-2x6, 16 PIN, 600 mm, 2x EPS 12V 8-PIN (4+4), 705 mm, 1x ATX 24-PIN, 600 mm, 3x PCI-E 8-PIN (6+2), 560 mm, 8x SATA, 560 – 880 mm, 1x MOLEX, 880 mm. Natężenia zasilacza: +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 70, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Wtyczka zasilania: SATA x 8, ATX 24pin, PCI-E 16-pin x 1, PCI-E 6+2 pin x 3, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, Molex 4-pin x 1.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Długość kabli | 1x 12V-2x6, 16 PIN, 600 mm, 2x EPS 12V 8-PIN (4+4), 705 mm, 1x ATX 24-PIN, 600 mm, 3x PCI-E 8-PIN (6+2), 560 mm, 8x SATA, 560 – 880 mm, 1x MOLEX, 880 mm |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 1000 W |
| Modularność | modularny |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 70, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3 |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | SATA x 8, ATX 24pin, PCI-E 16-pin x 1, PCI-E 6+2 pin x 3, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, Molex 4-pin x 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 140 x 87 |
| Zabezpieczenia | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza, UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi, OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP... |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903018667942
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także