Zasilacz MSI MPG A1000G PCIE5 1000W 135mm 80plus Gold
warehouse Wybierz magazyn
Zasilacz MSI MPG A1000G PCIE5 1000W 135mm 80plus Gold Zasilacz MSI MPG A1000G PCIE5 1000W 135mm 80plus Gold to zasilacz komputerowy o mocy 1000 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz MSI MPG A1000G PCIE5 1000W 135mm 80plus Gold
Zasilacz MSI MPG A1000G PCIE5 1000W 135mm 80plus Gold to zasilacz komputerowy o mocy 1000 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Modularność: Zasilacz modularny. Natężenia zasilacza: +5V (A) 22, +3,3V (A) 22, +12V (A) 83,5, - 12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 3. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 1000 W |
| Modularność | Zasilacz modularny |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 22, +3,3V (A) 22, +12V (A) 83,5, - 12V (A) 0,3, +5Vsb (A) 3 |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 90% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora | 130 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin, Molex 4-pin x 4, PCI-E 16-pin x 1, SATA x 12, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, PCI-E 6+2 pin x 6, FDD |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719072972196
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także